O nás

Nomen Public Relations byla založena v červenci 1998 Hanou Patrovskou a byla jednou z prvních butikových PR agentur v Praze. Hana přinesla své znalosti ze života v zahraničí a současné trendy do tehdejšího public relations a do organizace eventů. Pořádáním golfových turnajů, módních přehlídek a akcí, jako byla výstava Bodies v pražské Lucerně, výstava šperků Cartier na Pražském hradě či výstava Tutanchamon na Výstavišti, si agentura Nomen rychle vybudovala jméno v luxusních marketingových kruzích.

Agentura Nomen v průběhu let zastupovala různé značky a organizovala řadu akcí, od velkých konferencí pro Google Česká republika až po privátní koordinaci akcí pro exkluzivní klienty LODH Swiss bank. Hana říká: „Naše hodnoty zůstávají s postupem času stejné, ať se vydáme jakoukoli cestou. Vždy to bude úzce spojeno s exkluzivitou, nezapomenutelnými zážitky a neotřelými přístupy.“

Nová etapa je plná objevování jedinečných míst v zahraničí. Projekt luxusních cest po Evropě nabízí unikátní příležitosti navštívit jinak nepřístupné historické a umělecké památky v kombinaci s tím nejlepším ubytováním a grastronomickými zážitky. Pečlivě sestavený program spojuje ve všech destinacích umění, historii a návštevy michelinsky oceněných restaurací. Cílem je nabídnout klientům něco neobvyklého a exkluzivního - v Nomen víme kudy.

Nomen - O nás

Naše principy

1

Exkluzivita

Ke každému požadavku přistupujeme individuálně a vytváříme originální strategii pro splnění požadavků každého klienta.

2

Kreativita

Svěží nápady a tvůrčí řešení pro každý projekt přesně tak, aby výsledkem byl originální a nezapomenutelný zážitek.

3

Profesionalita

Spojením více než 25 let zkušeností se současnými trendy je naším cílem vždy vytvářet výjimečné zážitky.

Kontakt

Máte v hlavě projekt, s kterým bychom vám mohli pomoci? Ozvěte se nám a společně najdeme cestu k jeho realizaci.