Sny se stávají skutečností. V Googlu o tom vědí své: během své krátké historie se tato společnost stala jednou z nejúspěšnějších firem a nejcennějších značek na světě. Své o tom víme i my v Nomenu. S touhle firmou snů spolupracujeme již od počátku jejího působení na českém trhu. A je to jízda!

Rádi pracujeme na komplexních projektech s mezinárodním přesahem. Koordinovat ubytování a zajistit dopravu pro mezinárodní hosty, zorganizovat konferenci včetně doprovodného programu, afterparty a teambuildingu, pečovat o VIP hosty? Pro nás není nic problém. Otázkou je pouze: „Kdy bude další akce?“ Ještě víc takových CEE Agency Days!

Víme, že bez práce nejsou koláče, ale nezapomínáme ani na anglické „all work and no play makes Jack a dull boy.“ A proto dbáme na vyvážený poměr pracovní a zábavní části u všech našich konferencí.

Uvádíte na trh nový produkt? Rádi Vám s tím pomůžeme. Zajistíme launch event, pomůžeme s účastí na veletrzích a podobných akcích a vymyslíme řešení brandingu na míru. Jako u vzdělávacího programu „Digitální Garáž“ od Googlu.

V rámci programu „Google – Pomáháme Česku růst“ jsme zorganizovali slavnostní zakončení programu „Digitální akademie pro ženy“ v rezidenci Amerického ambasadora v Praze, uspořádali AAP Bootcamp konferenci a zajistili launch event vzdělávací platformy „Digitální Garáž“.

Na českém trhu působíme od roku 1998. Za tuto dobu jsme získali bohaté zkušenosti v pořádání konferencí. Organizujeme menší semináře s osobním duchem i velké mezinárodní konference. K projektům přistupujeme vždy strategicky a přicházíme s koncepčním řešením na míru potřebám našich klientů.

Estetická a vizuální stránka všech eventů je pro nás velice důležitá. Dbáme na každý detail, abychom vytvořili uživatelsky příjemnou, zajímavou a vizuálně vypilovanou akci. Zároveň nic nesmí být samoúčelné, vždy zohledníme záměr akce a cílovou skupinu, a to v kontextu strategického plánu klienta.

Work Hard. Party Harder!

Při organizování gala večerů, firemních oslav a večírků jsme jako ryba ve vodě. Vymyslíme koncept celého večera, zajistíme působivou scénografii a večer doladíme doprovodným programem v duchu celého konceptu. Pozornost věnujeme každému detailu, tak abychom hostům připravili jedinečný zážitek.

Naše nasazení nezná hranic. Působíme nejen v České republice, ale také na Slovensku. Zkušenosti zde máme s představováním nových produktů, pořádáním malých seminářů, ale i velkých konferencí, tiskových konferencí nebo firemních večírků.

Slovensko díky své dlouholeté zkušenosti dobře známe; doporučíme vhodné místo a připravíme akci šitou na míru představám našich klientů. Vždy dbáme na smysluplnou vizibilitu značky a věnujeme se každému detailu, abychom vytvořili funkční, příjemné a estetické prostředí.

Máme rádi výzvy. Konferencemi a večírky to naštěstí nekončí. Rádi našim klientům pomůžeme i s ostatními projekty. Jako například s venkovní výstavou fotografií na pražských Příkopech. Doporučíme vhodnou lokalitu, zajistíme potřebná povolení, navrhneme design výstavy a vše dodáme ve stanoveném termínu.

Jak vypadá současné moderní bydlení jsme představili konceptem Google bytu, který spojoval designové trendy s nejnovějšími technologickými vychytávkami. Celá domácnost byla propojena chytrými Google produkty na práci i pro zábavu. Nové Google produkty jsme novinářům i odborné veřejnosti prezentovali také na Google Vánočním trhu.

Branding, kam se člověk podívá: tužky, bločky, desky, hrnečky, trička, bundy, tašky… A co nejde obrandovat, polepíme samolepkou! Chcete zviditelnit svou značku na konferencích a veletrzích, poděkovat svým partnerům či klientům, odměnit nejlepší zákazníky? My víme, jak na to.

Milujeme dárky. Každý je rád dostává, my je rádi zajišťujeme pro své klienty. Obzvlášť jsme si oblíbili ty, které se nedají sehnat. Jahody v zimě dnes sežene každý, i bez 12 měsíčků. To kupu Chromecastů zajistíme jen my v Nomenu.