Spolupracovat s ikonickými značkami je radost. YouTube se pyšní více než 1 miliardou uživatelů po celém světě, my jsme hrdí na více než 7letou spolupráci s touto značkou. Každý den YouTube zaznamená 4 miliardy zhlédnutí, my denně vyřídíme stejné množství e-mailů. Rychle a spolehlivě.

Se značkou YouTube spolupracujeme od začátku jejího působení v Čechách. Za tuto dobu jsme spolu zažili hodně. Uspořádali jsme několik inspirativních konferencí a oslavili spoustu úspěchů značky. Partnerství s YouTube je zábava. A co teprve party s YouTube!

...jako například YouTube Awards Party.

Ponořili jsme se do červené a oslavovali. Zarámovali jsme YouTube videa a vytvořili živou galerii. Vyladili zvuk a vychutnali si hudbu plnými doušky. Postovali a streamovali zážitky on-line... YouTubovali jsme. LIVE.

YouTube inspiruje. Motivuje. Vzdělává. Baví. A my se staráme o to ostatní. Organizace YouTube konferencí musí být perfektní. Úspěšná akce je bezchybnou souhrou jednotlivostí, a proto věnujeme pozornost každé maličkosti. Detaily ladíme do funkčního a harmonického celku.