Mixology by Perrier. Perfection by Nomen. Perrier je další ikonickou značkou, se kterou spolupracujeme. Naše spolupráce začala prezentací značky v rámci 62. ročníku IBA kongresu v Praze. U příležitosti oslav 150. výročí značky jsme novinářům představili limitovanou edici s designem pop-artové legendy Andyho Warhola a pro evropský tým jsme uspořádali street art party.

Každou akci promýšlíme do detailů, rádi si hrajeme s barvami, vůněmi a chutí. Pozornost věnujeme všem smyslům: květinami prostor provoníme, světly rozzáříme, hudbou naladíme a vynikajícím jídlem hosty omámíme. Protože dokonalý celek tvoří perfektní souhra detailů.

Naše eventy ožívají s našimi klienty a jejich hosty. Nejsme zastánci pasivního přihlížení. Máme rádi akci. Hosty aktivně zapojujeme do dění, aby spoluvytvářeli průběh eventu. Stejně jako na Street Art Party s Perrier.

Kreativita nezná hranic. Strhující plameny, všeobjímající mlha, pohlcují dým nebo Chanel No. 5. Pro Laurenta Greca, zakladatele Mixology by Perrier, běžné ingredience koktejlů. Jak lépe prezentovat značku Perrier než inspirativní barmanskou konferencí? Jedině snad perlivou party na závěr programu.

Eau-la-la. Spolupráce s Perrier? Easy to Swallow!