Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.nomen.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.nomen.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Nomen

O nás

Vítejte ve světě Nomen, ve světě plném kreativity, osobního přístupu ke klientům a jedinečných řešení na míru.

Vydali jsme se vlastní cestou a věříme, že tento směr naši klienti ocení. Jsme malou agenturou s velkým srdcem. Svým talentem se vyrovnáme velkým agenturám, svou agilitou soupeříme s těmi malými.

Vlastní cestou...

Své projekty nekategorizujeme, každý je pro nás stejně důležitý. Na projektech pracujeme všichni společně – brainstormujeme, vyměňujeme si zkušenosti a vytváříme komplexní řešení. Jsme tu jeden pro druhého a především pro své klienty.

Jsme partnery...

Osobní přístup je pro nás prioritou. S klienty zpravidla vstupujeme do dlouhodobého vztahu vzájemného respektu. Díky naší dlouholeté zkušenosti (působíme již od roku 1998) jsme našim klientům partnery, na které se mohou spolehnout.

Lidský přístup...

Jsme kolegové, partneři a přátelé. Rovnováha je pro nás tím nejdůležitějším. I v nejvypjatějších situacích nezapomínáme být lidmi – připraveni podpořit své kolegy, tak abychom vždy doručili ta nejlepší řešení.